Epizodyczność – wystawa online

 

E P I Z O D Y C Z N O Ś Ć

Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy malarstwa on-line!!!
To efekt pracy w ramach projektu stypendialnego „Kultura w sieci”.
Przez kilkanaście tygodni miałam ogromną przyjemność realizować swój własny cykl malarski i tworzyć razem z młodymi adeptami sztuki 😊

Uczestnicy spotkań online poznawali tajniki warsztatu artysty malarza i tworzyli własną osobistą odpowiedź malarską. Przywoływali w pamięci ulotne chwile, zatrzymywali na płótnach wspomnienia. Powstały wspaniałe prace będące zapiskiem osobistych przeżyć.
Czym jest dla mnie epizodyczność? Co tworzy mój świat? Co jest dla mnie ważne?

W tym trudnym czasie pandemii sztuka pozwalała nam na chwilę oderwać się od rzeczywistości, obcować z malarstwem, spotykać się innymi miłośnikami sztuki.

To była fantastyczna przygoda i czysta przyjemność tworzenia! DZIĘKUJĘ ❤️💚💙❤️ Wszystkim za wsparcie, uczestnikom spotkań wspólny czas, refleksje, zaangażowanie, radość. Mam ogromną nadzieję (i również plany), że cykl będzie kontynuowany 😊😊

Do zobaczenia! Online i na żywo 

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego „Kultura w sieci”.

 

Myśli ulotne


„Myśli ulotne”, akryl, olej, płótno

z cyklu EPIZODYCZNOŚĆ. Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

„Letni czas”

 

„Letni czas”
akryl, płótno

z cyklu EPIZODYCZNOŚĆ, zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Moja podróż

„Moja podróż”
akryl, płótno

z cyklu EPIZODYCZNOŚĆ, zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Warsztaty on-line

 

18 czerwca odbyło się pierwsze z cyklu spotkań / warsztatów online w ramach projektu „Kultura w sieci”. Razem z młodymi adeptami sztuki malowaliśmy, rozmawialiśmy o inspiracji, technice, sekretach malarza  Bardzo dziękuję za udział i wspaniały czas!!! Efekty naszej pracy zobaczycie już wkrótce!

 

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

EPIZODYCZNOŚĆ

„EPIZODYCZNOŚĆ – cykl prac malarskich oraz towarzyszących im wystaw i spotkań autorskich online” – to projekt, który realizuję w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Zapraszam na spotkania online!

Wyniki mojej pracy będę prezentowała w mediach społecznościowych – Facebook i Instagram oraz na mojej stronie internetowej.

☺️ Do zobaczenia 🌞Beata Będkowska